суботу, 13 серпня 2011 р.

ЧУДО ХОДІННЯ ІСУСА ПО ВОДІ

Назва: Чудо ходіння Ісуса по воді
Оригінальна назва: Страницы Евангелия. Чудеса Иисуса на Галилейском море/Ходіння по водах
Жанр:Релігійний
Режисер:
ТК "Глас"
Тривалість:00:26:46
Мова: російська

Про фільм:
Програма "Ходіння по водах" розкриває значення дива ходіння по воді. Аналізується кожне слово цього епізоду, подається тлумачення провідних біблеїстів світу.

Після чудесного нагодування народу п'ятьма хлібами Ісус Христос повелів ученикам Своїм вирушити в човні на другий бік Галилейського озера, до Вифсаїди Галилейської. А Сам, відпустивши народ, зійшов на гору помолитися.
Настала ніч. Човен з учениками був уже на середині озера, і його било хвилями, тому що дув сильний зустрічний вітер.

Перед світанком Ісус Христос, знаючи про біду учеників, пішов до них по воді. Вони ж, побачивши, як Він іде по воді, подумали, що це примара, і від страху закричали.
Та Ісус Христос одразу ж заговорив до них: "Заспокойтесь! Це Я, не бійтеся".
Тоді апостол Петро гукнув: "Господи! Якщо це Ти, звели прийти до Тебе по воді".
Господь сказав: "Прийди".
Петро вийшов з човна і пішов по воді, щоб підійти до Ісуса Христа. Але, бачачи сильний вітер і великі хвилі, злякався, від страху зникла віра, і тоді він став тонути і закричав: "Господи! Спаси мене".
Ісус Христос зразу ж простягнув йому руку Свою, підтримав його і сказав: "Маловіре! Чого ти засумнівався?" І коли вони увійшли в човен, вітер стих.
Ученики підійшли, вклонились Ісусу Христу і сказали: "Воістину Ти Син Божий".


Лише усвідомивши, що справжньою є та віра, яка не дивлячись ні на що залишається твердою і непохитною, людина зможе творити справжні дива і бути дійсно щасливою і наповненою благодаттю Божою. Тоді страх її не переможе, і вона зможе нести світло і любов у світ, захищаючи свою душу від усякого зла і допомогаючи іншим зцілюватися.
Тому головна мета будь-якої людини – це постійно прагнути до Бога як джерела любові і добра, і творити навколо себе добро силою своїх позитивних думок і благих справ в міру своїх можливостей. І якщо кожен із нас в міру своїх сил зробить хоч одну невеличку добру справу, то людство в цілому стане набагато гармонічнійнішим і прекраснішим.