четвер, 1 липня 2010 р.

ДІТИ ІНДИГО

Оригінальна назва: Indigo - Evolution
Назва: Еволюція Індиго
Рік виходу: 2006
Жанр: документальний
Режисер: Джеймс Твайман
Тривалість: 01:09:12
Переклад/Мова: багатоголосий, російська

Чи є в сучасних дітях щось особливе? Хто такі Діти Індиго? Як виховувати тих, в чиїх руках завтра буде світ? Як допомогти їм розкритись, не змусити замкнутись? На ці та інші питання відповідають в документальному фільмі «Еволюція Індіго» такі відомі автори як Ніл Дональд Уолш, Рам Дасс, Мігель Руіс, Дорін Вьорче, Гері Зукав та інші психологи, педагоги, лікарі, а також батьки і самі діти.

«У цієї дитини мудра і зріла душа. І ця душа також хоче втілитися в її тілі і розумі. Тому не забувайте, що дитину потрібно виховувати, а велику душу - поважати».
Майкл Тамур, педагог

Діти, які мають надчутливе сприйняття, знають: всі ми вже є просвітленими. І нам, дорослим, потрібно тільки дивитися відкритими очима на те, що оточує нас прямо зараз. В цю саму хвилину ми є Посланцями Любові.
Як би ти став діяти і що би зробив, якби знав, що ти вже прямо зараз, являєшся Посланцем Любові? Відповівши на це питання і потім живучи у відповідності зі своєю відповіддю ми активуємо той простір всередині себе, котрий ніколи не забував істину. Коли наші духовні очі на кінець відкриваються, ми всюди бачимо благодать і святість. Саме цей стан призивають згадати діти із надможливостями.

Вони знають: створити світ, який буде жити в мирі і співчутті, можливо лише тільки коли згадаємо хто ми. До теперішнього часу діти зберігали для нас цю частоту, а тепер пропонують нам з’єднатися через їх послання з енергією Любові. Відкрити очі і прийняти це Світло чи дозволити світу безконтрольно впасти в темряву? Вибір за нами.